افزایش ۵/ ۳ برابری ظرفیت اقامتگاه های همدان + برزیلی‌ها کروس را مسخره کردند – ال ایکس موزیک

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان اظهار کرد: «در راستای رویداد جهانی همدان ۲۰۱۸ با افتتاح مجتمع های اقامتی، ظرفیت استان در این حوزه حدود ۵/ ۳ برابر افزایش خواهد یافت
علی مالمیر با اشاره به اینکه تعدادی از این مجتمع ها اقامتگاه های بوم گردی محسوب می شوند، ادامه داد: «افتتاح هتل های پنج، چهار و سه ستاره و افتتاح کمپ های اقامتی ارزان قیمت از جمله ظرفیت های استان در پاسخگویی به نیاز اقشار مختلف است. بازار هدف ما مردمی با اقشار درآمدی مختلف هستند. بنابراین ظرفیت های اقامتی متفاوتی در استان ایجاد شده که پاسخگوی تمامی اقشار جامعه باشد.»

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان همدان اظهار کرد: «در راستای رویداد جهانی همدان ۲۰۱۸ با افتتاح مجتمع های اقامتی، ظرفیت استان در این حوزه حدود ۵/ ۳ برابر افزایش خواهد یافت. موافقت اصولی ساخت این مجموعه ها صادر شده و اکنون نیز در مراحل مختلف احداث قرار دارند.»

از بین این مجموعه ها ۳ هتل در تابستان امسال به بهره برداری خواهد رسید و با افتتاح مجتمع های اقامتی در حال ساخت، مشکلی در زمینه اسکان گردشگران برای رویداد «همدان ۲۰۱۸» نخواهیم داشت.

« دنیای سفر » این نوشته را از « ایرنا » آورده است. واکاوی، پی گیری، نگارش و آفرینش، شایسته سپاسگزاری است.

——————-

ایسنا: ‌به نقل از مارکا، تونی کروس در آخرین روز سال ۲۰۱۶ با منتشر کردن یک توییت جنجال زیادی به پا کرد. هافبک آلمانی سال نو (۲۰۱۷) را به نحو خاصی تبریک گفت‌
برزیلی‌ها کروس را مسخره کردند

به همین خاطر رسانه برزیلی لانسه و صدها برزیلی از طریق شبکه‌های اجتماعی این موضوع را به نحو دیگری به کروس یادآوری کردند. لانسه توییت هافبک آلمانی را دوباره منتشر کرد و نوشت: سال ۲۰۱۸ مبارک! این رسانه برزیلی به جای دو و صفر از پرچم کره جنوبی و آلمان بهره برد تا شکست دو بر صفر آلمان‌ها مقابل تیم آسیایی در جام جهانی روسیه را یادآوری کند.

برزیلی‌ها کروس را مسخره کردند

ژرمن ها دیروز (چهارشنبه) با نتیجه دو بر صفر از کره شکست خوردند و برای نخستین بار نتوانستند از مرحله گروهی صعود کنند.

ایسنا: ‌به نقل از مارکا، تونی کروس در آخرین روز سال ۲۰۱۶ با منتشر کردن یک توییت جنجال زیادی به پا کرد. هافبک آلمانی سال نو (۲۰۱۷) را به نحو خاصی تبریک گفت‌. او تصویری را منتشر کرد که در آن پرچم آلمان و برزیل دیده می‌شد و از آنها به جای اعداد یک و هفت استفاده کرد تا خاطره شکست تحقیر آمیز سلسائو برابر ژرمن‌ها در جام جهانی ۲۰۱۴ را یادآوری کند.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *